SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

881 600 006

Aby przesłać zapytanie - proszę skorzystać z zamieszczonego poniżej formularza. Standardowo - proszę wypełnić i wysłać. Odpowiedź odeślemy najpóźniej w ciągu 24 godzin.

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat wiadomości

Treść wiadomości

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez STOMATOLOGIA IMPLANTOLOGIA PIOTR SZPAK, ul. Radzymińska 5, 15-863 Białystok, NIP: 966-174-74-33, Regon: 200342556 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

Praktyka i rodzaje leczenia

Umów się na wizytę

Prowadzona przeze mnie praktyka ma charakter indywidualny, bo tylko takie podejście gwarantuje według mnie najwyższą jakość świadczonych usług medycznych.

Wszystkich pacjentów przyjmuję osobiście, każdy pacjent jest zawsze prowadzony od początku do końca tylko przeze mnie. Dzięki temu dobrze znam swoich pacjentów i mogę zagwarantować im leczenie na najwyższym poziomie. Każdemu pacjentowi poświęcam tyle czasu, ile potrzeba, by wyleczyć go zgodnie z najwyższymi standardami.

Decydując się na leczenie w praktyce „Stomatologia Implantologia Piotr Szpak”, mogą być Państwo pewni, że także przez następne lata będą Państwo mogli być moimi pacjentami. Zamierzam stale rozwijać swoją praktykę, ponieważ ze stomatologią związałem się na całe życie.

 

Praktyka oferuje leczenie implantologiczne, chirurgiczne i protetyczne.*

Leczenie jest planowane, tzn. przed zabiegami należy zgłosić się przynajmniej 2 tygodnie wcześniej na konsultację, ustalenie planu i przygotowanie do leczenia. 

W praktyce wykonywane są cyfrowe zdjęcia RTG wewnątrzustne małoobrazkowe i pantomograficzne.

Bezpieczne i komfortowe znieczulenia podawane są metodą komputerową. Sala zabiegowa z pełnym zapleczem anestezjologicznym umożliwia przeprowadzanie zabiegów z dodatkowym znieczuleniem dożylnym, wykonywanym przez lekarza anestezjologa.  Pacjentom wykonuję bezpieczne znieczulenie (analgezjo-sedację), przy którym pacjent oddycha samodzielnie i nie potrzebuje intubacji.

Prowadząc własną praktykę stomatologiczną, swoją uwagę poświęcam nie tylko codziennej pracy z pacjentami. Uważam, że prawdziwy profesjonalizm buduje się w oparciu o ścisłe połączenie badań naukowych z codzienną praktyką. Jestem również zdania, że wiedza powinna być zawsze poparta najnowszymi badaniami oraz doniesieniami ze świata nauki.

 

dr n. med. Piotr Szpak, M.Sc.

 

*w Praktyce nie wykonywane są wypełnienia/plomby, leczenie kanałowe/endodontyczne, usuwanie zębów ósmych;