SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

881 600 006

Aby przesłać zapytanie - proszę skorzystać z zamieszczonego poniżej formularza. Standardowo - proszę wypełnić i wysłać. Odpowiedź odeślemy najpóźniej w ciągu 24 godzin.

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat wiadomości

Treść wiadomości

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez STOMATOLOGIA IMPLANTOLOGIA PIOTR SZPAK, ul. Radzymińska 5, 15-863 Białystok, NIP: 966-174-74-33, Regon: 200342556 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

ZNAJDŹ SWÓJ PROBLEM

ZAPLANUJ LECZENIE Z IMPLANTAMI:

umów się na wizytę

Implanty

 

Czy wiesz, że z powodu braku zębów lub źle dopasowanych protez:

– zmienia Ci się na niekorzyść wygląd i rysy twarzy, dodając Ci lat,

– zmienia Ci się zgryz, ponieważ zęby przemieszczając się, stają się nierówne, mniej estetyczne, co często prowadzi do chorób dziąseł i przyzębia-parodontozy,

– tracisz możliwość prawidłowego żucia pokarmów, co może prowadzić do chorób układu pokarmowego oraz chorób stawów skroniowo-żuchwowych ?

Aby zadbać o Twój zdrowy uśmiech, przedstawiamy Ci najnowsze rozwiązania leczenia stomatologicznego z zastosowaniem implantów zębowych.

 

Implanty to idealne rozwązanie umożliwiające uzupełnianie braków zębowych.

Przede wszystkim, przy rozwiązaniach protetycznych opartych na implantach nie ma potrzeby szlifowania sąsiednich, zdrowych zębów, a takie praktyki są stosowane przy tradycyjnych rozwiązaniach.

Można powiedzieć, że implanty to rozwiązanie na całe życie. Leczenie implantologiczne sprawia, że pacjenci nie odczuwają dyskomfortu typowego przy konwencjonalnych rozwiązaniach protetycznych. Po leczeniu implantologicznym trudności z wyraźną mową oraz kłopoty podczas jedzenia znikają.

Nie pojawia się również problem związany z zanikiem kości szczęk.

Dzięki temu, że implanty idealnie imitują naturalne zęby oraz są stabilnym oparciem np. dla koron porcelanowych, zapewniają pełne odtworzenie funkcji i estetyki utraconego uzębienia. W rezultacie poprawie ulega nie tylko zdrowie, ale również pewność siebie oraz jakość życia.

Korona porcelanowa, implant, odbudowa jednego zęba

 

 

Więcej informacji na temat leczenia implantologicznego znajdziesz

klikając na powyższe zdjęcia i odnajdując swój problem.

 

1. Nie masz jednego lub kilku zębów albo musisz usunąć korzeń lub ząb?

Nie szlifuj sąsiednich zębów, aby dostawić brakujące zęby i wykonać most. Zamiast mostu wybierz korony osadzone na implantach. Leczenie z użyciem implantów zębowych nie wymaga naruszania struktury zębów sąsiednich i jest najlepszą metodą uzupełniania braków w uzębieniu.

 

Poniższy film przedstawia proces uzupełniania braku zębowego z użyciem implantu.

 

 

 

Aby uzupełnić brakujący ząb przy pomocy mostu, trzeba poświęcić w tym celu minimum dwa sąsiednie zęby i oszlifować je, naruszając ich naturalną strukturę.

2. Nie trzyma Ci się dolna proteza?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu proteza już nigdy nie będzie się ruszać i wypadać.

Doskonałym wsparciem dla protez są implanty zębowe. Protezy umocowane do implantów przestają się ruszać, wypadać, nie ma kłopotu z ich utrzymaniem. Komfort ich użytkowania jest znacznie wyższy. Dzięki implantom można mocno ustabilizować szczególnie dolne protezy.

 

Proteza górna i dolna

Proteza górna i dolna

 

 

Dolna proteza oparta na belce mocowanej do implantów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu proteza dobrze się trzyma, nie wypada.

Dolna proteza, belka, implanty

 

3. Masz protezę ruchomą i nie chcesz jej już więcej nosić?

Możesz ją zastąpić nowymi, stałymi, „trzecimi“ zębami, opartymi na implantach.

Implanty umożliwiają wykonanie mostów porcelanowych osadzonych na stałe w jamie ustnej. Protezy ruchome przestają być wtedy potrzebne i można o nich na zawsze zapomnieć.

 

Proteza ruchoma odbudowująca braki zębowe.

Dolna proteza ruchoma

Most porcelanowy na stałe osadzony na implantach.

Proteza ruchoma nie jest już potrzebna.

Most porcelanowy na implantach