SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

881 600 006

Aby przesłać zapytanie - proszę skorzystać z zamieszczonego poniżej formularza. Standardowo - proszę wypełnić i wysłać. Odpowiedź odeślemy najpóźniej w ciągu 24 godzin.

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat wiadomości

Treść wiadomości

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez STOMATOLOGIA IMPLANTOLOGIA PIOTR SZPAK, ul. Radzymińska 5, 15-863 Białystok, NIP: 966-174-74-33, Regon: 200342556 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

ZNIECZULENIA WYKONYWANE PRZEZ ANESTEZJOLOGA

Umów się na wizytę

Bezpieczne i komfortowe znieczulenie podawane przez anestezjologa.

Przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych polecane jest dodatkowe bezpieczne komfortowe znieczulenie (implanty, chirurgia) wykonywane przez lekarza anestezjologa. Znieczulenie dodatkowe podawane jest dożylnie podczas zabiegów implantologicznych i chirurgicznych.

Znieczulenie zapewnia dodatkowy komfort, bezpieczeństwo (towarzyszy mu stały monitoring funkcji życiowych organizmu) oraz znosi poczucie lęku i upływu czasu – polecane jest zwłaszcza w przypadku rozleglejszych i dłuższych zabiegów oraz pacjentom z podniesionym poziomem lęku przed zabiegami.

 

Bezpieczne komfortowe znieczulenie (implanty, chirurgia) – koszt – ok. 1500 – 2500 PLN (w zależności od czasu trwania zabiegu).

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.